מה זה לוגו בעצם?

מה זה לוגו בעצם?

ברמה הכי בסיסית , לוגואים הם סמלים שמורכבים מטקסט ותמונות שעוזרות לנו לזהות מותגים שאנחנו אוהבים. אבל הם יכולים להיות כל כך הרבה יותר! לוגו טוב זה האבן בסיס של המותג שלך.
זה עוזר ללקוחות להבין מה אתה עושה , מי אתה ומה אתה מעריך. זה המון אחריות על סמליל קטן! בשביל לבנות לוגו שמתאים לך המעצב יצטרך לקבל תמונת מצב של העסק שלך , ובנוסף להבין את הנקודת מבט הייחודית שלך לגבי העסק שלך ולוודא שתהיו באותו דף ע"מ לבנות לוגו שתאהב.
בשביל זה בנינו בריף ייחודי שלא אמור להשאיר שום שאלות למעצב לגבי האופי של הלוגו אותו הוא הולך לעצב.

ההגדרה של לוגו

לוגו הוא סמל / סמליל שמורכב מטקסט ותמונות ואמור לזהות עסק. לוגו טוב מראה מה חברה עושה ומה המותג מעריך.
עיצוב לוגו בגדול זה תהליך היצירה של סימן חזותי מותגי בשביל חברה. תלוי בסוג , לוגו בד"כ מורכב מסמל או סימן מותג וכתב לוגו. בד"כ ביחד עם סלוגן שמפרט מה תחום העיסוק של החברה.

למה אני צריך לוגו?

  1. לוגו גורם לך לבלוט מהתחרות – אולי השימוש הכי בסיסי של לוגו זה לתת לעסק שלך סימן ייחודי שמבדל אותך מעסקים אחרים.
  2. לוגו משדר אינפורמציית מפתח לגבי העסק שלך – בנוסף לתיחום העסק , לוגו טוב מספק לבסיס הלקוחות שלך מידע חיוני לגבי החברה שלך. זה יכול לשדר את הענף שבו החברה עוסקת , השירות שהיא מספקת , קהל היעד והערכים של החברה.
  3. לוגו בונה הכרה במותג. לוגואים משאירים רושם אצל לקוחות שמזכיר להם שאתה קיים. במילים אחרות לוגואים יכולים לקשר סימנים חזותים עם עסק מסויים. הקישור הזה עוזר ללקוחות לזכור את המותג שלך. תחשוב על לוגואים כמו נייק או מקדונלדס שהמיתוג שלהם כל כך מוצלח שאתה תזהה אותם מיידית גם אם השם לא רשום מתחת ללוגו.

ברוב הפעמים אנו נראה לוגואים מוצגים באתרי אינטרנט , על כרטיסי ביקור , בכניסה לחנויות , במוצרי שיווק פרינט או דיגיטל.